Greitas kreditas bedarbiams

Visi mes susiduriame su tokiomis problemomis, kurias atrodo nėra taip lengva išspręsti. Viena iš tų problemų yra bedarbystė. Būtent praradus darbą mūsų gyvenimas tampa komplikuotas, nes mus užklumpa aibė finansinių sunkumų ir problemų – kaip susimokėti už nuomą, kaip sumokėti mokesčius, kaip nusipirkti butinybes? Būtent tokiais atvejais praverčia ne kas kita, kaip greitas kreditas bedarbiams. Būtent ši finansinė paslauga ištiesia mums šiokią tokią pagalbos ranką ir bent jau kuriam laikui mes galime nusiraminti ir bandyti susitvarkyti su savo bedarbystės ir su tuo susijusiomis problemomis.

Greitas kreditas bedarbiams – ar iš tiesų toks jis greitas?

Čia pasistengsime aptarti koks greitas tokio tipo kreditas iš tikrųjų yra. Viena vertus, mes visi esame susidūrę su biurokratizuotu bankų paskolų teikimo mechanizmu. Tokiais atvejais mums reikia pildyti daugybę dokumentų, pasirašinėti čia, pasirašinėti ten, mums taip pat reikia pateikti tam tikrų asmeninių dokumentų apie save, pavyzdžiui savo gimimo liudijimą, pasą ar dokumentus iš SODROS. Be viso to mes taip pat turime vykti į banko padalinius vieną dieną, antrą dieną, trečią… Jei to būtų maža, mes turime gaišti savo laiką laukdami bankininkų atsakymo, nes, suprask, ne visada mūsų prašymas gali būti patvirtintas, kas labai priklauso nuo mūsų paskolų grąžinimo istorijos bei finansinės padėties. Tad toks kreditas tikrai nėra greitas.

Kita vertus, greitas kreditas bedarbiams, kuris yra suteikiamas greitųjų kreditų kompanijų, yra visiškai kitoks. Visų pirmiausia, pats procesas nėra toks biurokratinis ir mums tikrai nereikia pildyti daugybės dokumentų ir tvarkytis su kitokiais notariniais ir legalias dalykais, kurių mes dažnai suprasti negalime. Mums dažniausiai reikia užpildyti vos vieną formą, kuria patvirtiname savo registraciją tam tikros kompanijos puslapyje, tuomet patvirtiname savo tapatybę pervesdami centrą į kompanijos sąskaitą ir tuomet mes tiesiog pasirenkame norimą sumą ir nusiunčiame savo paraišką tos kompanijos administratoriams ir kitiems darbuotojams. Taigi, žiūrint iš šios perspektyvos, tas procesas yra itin greitas ir sklandus.

Tačiau be viso to, šios paskolos bedarbiams yra greitos ir todėl, kad pats patvirtinimo procesas yra tiesiog žvėriškai greitas. Jei banke mums ne tik, kad tenka lankytis diena iš dienos ir laukti atsakymo dar keletą dienų ar, kai kuriais atvejais, net ir keletą savaičių, tai greitas kreditas dažniausiai yra patvirtinamas vos per keletą minučių! Taip, taip, perskaitėt teisingai, vos keletą minučių. Tai yra todėl, kad jiems nereikia tikrinti daugybės dokumentų bei kitų niuansų ir jie gali paskolą suteikti labai greitai be didesnių problemų. Tačiau, bedarbiai, būkite atsargūs skolindamiesi!