Greiti kreditai be užstato

Greiti kreditai be užstato
Greiti kreditai be užstato

Ko gero teko girdėti apie greitąsias paskola ir greituosius kreditus? Tiek viena paskolų rūšis, tiek kita, nereikalauja visiškai jokio užstato net skolinantis iki kelių ar daugiau tūkstančių litų. Tačiau tame yra ir kita medalio pusė. Skolinantis bet kokią sumą greituoju kreditu jūs susiduriate su ganėtinai aukštomis palūkanomis ir griežtu bei labai trumpu galiojimo terminu. Palūkanos skaičiuojamos mėnesiais ir siekia net keliokią procentų. Paskolos gražinimo terminas yra ne ilgesnis kaip 30 dienų, o paskolos negrąžinus ilgiau taikomos iki kelių kartų didesnės palūkanos už kiekvieną dieną po negrąžinimo termino.

Visgi tokios sąlygos neturėtų gąsdinti tų, kurie naudojasi greituoju kreditu be užstato skolindamiesi nedideles sumas ir yra beveik įsitikinę, kad paskolą grąžins laiku. Kita vertus, kai kurie kreditoriai siūlo prasitęsti grąžinimo terminą už santykinai mažą sumą, tačiau norint išvengti papildomų mokesčių, tą reikia padaryti dar iki grąžinimo termino pabaigos.

Greiti kreditai be užstato yra kone populiariausias būdas gauti kreditą ne tik dėl to, jog nereikalauja visiškai jokio užstato, bet ir dėl to, kad kai kurie kreditoriai nereikalauja turėti puikią mokėjimo istoriją. T.y. kai kurie kreditoriai nekreipia dėmesio į jūsų turimas skolas, tad gauti greitą kreditą galite net tada, kai dar neišsimokėjote kitos paskolos.