Greitos paskolos

greitos paskolos
greitos paskolos

Jūs galite gauti greitą paskolą su ganėtinai žemomis palūkanomis ir net iki 6 mėnesių tai paskolai apmokėti. Suma, kurią galite gauti bet kuriame internetiniame greitųjų paskolų banke svyruoja nuo 5 litų iki 7000 litų ir taip pat atitinkamai svyruoja ir paskolos išsimokėjimo laikotarpis. Kuo didesnę sumą planuojate skolintis – tuo ilgesnį atsiskaitymo laikotarpį gausite. Tiesa, dar prieš paraiškos, dėl paskolos gavimą, pildymą jūs turėsite užsiregistruoti ir internetiniam bankui pervesti 1 centą tam, kad šis įsitikintų, jog sąskaita į kurią bus vedami pinigai iš tikrųjų yra jūsų.

Greitosios paskolos privalumai

Vienas iš esminių greitosios paskolos privalumų yra tas, jog pinigus į savo banko sąskaitą gausite ilgiausiai per porą ateinančių valandų, o dažniausiai – per sekančias 15 minučių nuo paraiškos užpildymo.

Kitas privalumas – jūs galite gauti internetinę paskolą net jeigu anksčiau buvote pasiėmęs paskolą iš banko ir jos dar neišsimokėjote. Internetiniai greitųjų paskolų bankai į kitas jūsų paskolas dėmesio nekreipia.

Pačios paskolos gavimo procesas yra itin paprastas ir trunka vos keletą minučių. Paskolai gauti jums net nereikės eiti iš namų – viską galite atlikti tiesiog sėdėdami prie kompiuterio ekrano. Pati paraiškos forma yra itin paprasta – joje reikia nurodyti tik esminę informaciją, t.y. vardą, pavardę, asmens kodą, telefono numerį ir pan, tad paskolos gavimo paraiškos pildymas neturėtų sukelti problemų net ir neįgudusiems vartotojams.

Tęsiant kalbą apie paskolos gavimo privalumus, lyginant su kitos rūšies paskolomis, greitos paskolos gali būti suteiktos bet kuriuo paros metu, 24 valandas per parą, 7 valandas per savaitę.

Taip pat, už papildomą mokestį jūs galėsite pratęsti savo kredito atsiskaitymo laikotarpį. Tai labai puiki galimybė tuo atveju jei vėluoja jūsų atlyginimo išmokėjimas ar tiesiog turite nenumatytų bėdų, kurios paveikė jūsų paskolos išsimokėjimo galimybes.

Greitųjų paskolų ypatumai

Šio tipo paskolos gali būti naudojamos įvairiausiems tikslams – nuo nenumatytų išlaidų padengimo iki norimo daikto įsigyjimo. Tačiau jei tvirtai apsisprendėte pasiskolinti iš internetinio banko – būkite gudrūs. Šiuo metu paskolas internetu suteikia dešimtys skirtingų bankų su skirtingomis palūkanomis ir akcijomis. Prieš skolindamiesi būtinai peržvelkite bent kelias pagrindinius, didžiausius internetinius bankus ir juos palyginkite atsižvelgdami į siūlomas skolintis sumas, atsiskaitymo laikotarpį bei, žinoma, palūkanas. Net jei skolinatės nedidelę sumą ir esate įsitikinę, kad ją sumokėsite laiku, atkreipkite dėmesį ir į paskolos atsiskaitymo laikotarpio pratęsimo kainas, nes visuomet gali atsirasti nenumatytų problemų.

Šiuo metu, smscredit.lt siūlo kone geriausias sąlygas paskolai gauti. Tiek palūkanų, tiek paskolos sumos atžvylgiu. Šiame sms kreditų banke greitos paskolos svyruoja nuo net 5 litų iki 1000 litų, o norint gauti paskolą nereikia pildyti jokių paraiškų ar formų – paskolą gausite vos išsiuntę sms žinutę. Taip pat šis bankas vykdo akciją, kuomet skolinantis pirmą kartą iki 500 litų nereikia mokėti visiškai jokių palūkanų. Kitaip tariant – šis bankas ko gero geriausias variantas jei jums reikia greitosios paskolos iki 1000 litų. Tačiau jei jūs norite skolintis daugiau nei 1000 litų ir sumą iki 7000 ar daugiau litų, geriausias variantas paskolos prašyti credit24.lt, nes šiuo metu tai kone didžiausias greitąsias paskolas internete suteikiantis bankas, kuriame galite gauti paskolą iki 7000 litų.

Tačiau reikia turėti omenyje, jog nepaisant to, kad šio tipo paskolas gauti yra itin lengva, norėdami gauti didesnę sumą, turite turėti pastovias grynąsias pajamas, tačiau tai galioja tik tuo atveju, jei prašoma paskolos suma yra didelė.