Paskolos Norvegijoje

Paskolos Norvegijoje gali norėti daugelis ten dirbančių Lietuvių. Ko gero esminė to priežastis yra aukštas kainų lygis toje šalyje. Net tais atvejais, kai žmonės Norvegijoje uždirba santykinai nemažas pajamas, jie turi pakloti didelę krūvą pinigų vien paprastam pragyvenui Norvegijoje. Tokiais atvejais svarstomi kiti pajamų šaltiniai, vienas iš kurių yra paskolos. Vėlgi, paskolos Norvegijoje iš esmės nesiskiria nė kiek nuo to, kaip atrodo paskolos Anglijoje ar paskolos Airijoje. Dažniausiai skolintis tose šalyse negalime, dėl to, jog legaliai mes nesame tų šalių gyventojai ir tik laikinai ten gyvename ir dirbame, tad tas variantas iš kart atkrenta.

Kas lieka jei nesiskolinti pačioje Norvegijoje? Ko gero vienintelis ir pats optimaliausias variantas yra skolintis Lietuvoje, tačiau čia iškyla dilema – skolintis iš kur konkrečiai? Yra du būdai pasiskolinti, norint paskolos Norvegijoje, galima skolintis iš bankų arba iš greitųjų kreditų kompanijų. Abu šie būdai turi savų pliusų ir minusų. Pirmiausia aptarkime skolinimąsi iš banko. Prašant paskolos iš banko, kuomet jūs esate Norvegijoje, gali būti sudėtinga. Tai yra todėl, kad tam, kad bankas galėtų suteikti paskolą, jam reikia gauti tam tikrus dokumentus iš jūsų, pavyzdžiui, patvirtinančius jūsų pajamas, stabilaus darbo egzistavimą ir taip toliau. Tačiau jei jūs esate Norvegijoje, tai gali būti sunki užduotis.

Tokiu atveju yra keletas išeičių. Viena vertus, jūs galite prašyti paskolos Norvegijoje tuomet, kai grįžtate atgal į savo gimtinę. Tuo metu, kai esate šioje šalyje, jūs galite paskirti kažkiek laiko susitvarkyti visus reikalingus dokumentus ir formalumus, prašydami paskolos iš banko. Kadangi daugelis žmonių, dirbančių Norvegijoje, ten nedirba amžinai ir dažnai grįžta atgal į Lietuvą pas savo šeimas ir draugus, tai yra ganėtinai neblogas variantas. Kitu atveju, jums gali tekti susirasti laiduotoją, kuris paprašys paskolos už jus savo vardu. Tai yra legalus ir įmanomas variantas, tačiau jis įmanomas tik tokiu atveju, jei jūs turite draugų ar giminių, kurie bus pasirengę už jus laiduoti.

Dar vienas skolinimosi variantas yra greitasis kreditas. Būtent tokio tipo skolinimasis sukelia mažiausiai problemų, nes jums net nereikia būti toje pačioje šalyje. Kitaip tariant, jūs galite skolintis iš lietuviškų įmonių net ir tuomet, kai esate ir dirbate Norvegijoje. Tokio tipo paskolos yra ne tik patogios dėl šios priežasties, bet ir yra suteikiamos ypatingai greitai, be jokių papildomų ir bereikalingų klausimų. Tačiau minusas yra tas, kad už tą patogumą jums reikia mokėti papildomai. Tas papildomas mokėjimas pasireiškia didesnėmis įmokomis už paskolą kiekvieną mokėjimo laikotarpį. Tad jūs privalote nuspręsti ar vertinate patogumą labiau už galimybę sutaupyti ir tik tuomet priimti lemtingą sprendimą dėl paskolos Norvegijoje gavimo.