Pirma paskola nemokamai

pirma paskola nemokamai
pirma paskola nemokamai

Ko gero daugeliui teko girdėti apie naują akciją, kurią siūlo greitųjų kreditų bendrovių valdytojai. Taip, tai akcija, kuri siūlo pasiimti pirmą paskolą nemokamai, kitaip tariant, pasiimti paskolą, už kurią nereikės mokėti palūkanų. Ką kreditoriai gauna už tai? Visų pirmiausia pasiskolinęs pirmą kartą iš vieno kreditoriaus jūs vargiai matysite reikalą pasiimti antrą paskolą iš kitos bendrovės, kurioje dar nesate užsiregistravęs. Kitais žodžiais tariant, šios akcijos dėka, kreditoriai gauna lojalių klientų.

Visgi nereikėtų pamiršti, kad tokią akciją siūlo tik internetiniai kreditoriai, o paprasti komerciniai bankai nieko panašaus nėra pasiūlę ir vargiai pasiūlys. Taip pat vertėtų prisiminti ir tai, jog pirma paskola nemokamai suteikiama tik iki tam tikros sumos, kuri dažniausiai neviršija 500 litų, nors kai kuriais atvejais galima pasiskolinti ir apie tūkstantį litų. Ir nors ši paskola nereikalauja jokių palūkanų, svarbu žinoti, kad delspinigių mokestis, visgi, egzistuoja. Tai reiškia, kad pavėlavus grąžinti paskolą iki numatyto termino, jums teks arba mokėti delspinigius už kiekvieną pavėluotą dieną, kurie viršija palūkanas arba teks prasitęsti paskolos grąžinimo laikotarpį, kuris, žinoma, kainuoja papildomai.

Visgi pirma paskola nemokamai yra tikrai puikus finansinis įrankis žmonėms, kuriems reikia greitos piniginės injekcijos. Taip pat verta paminėti ir tai, jog šio tipo paskolos suteikiamos ir bedarbiams, kas iš esmės padidina jų paklausą. Tiesa, tam, kad galėtumėte gauti šį kreditą jums reikia būti bent 19 metų amžiaus, nes to reikalauja kone visi greitųjų kreditorių skolintojai. Taip pat reikalinga ir banko sąskaita su internetine bankininkyste į kurią bus pervesta jūsų paskola.