Pirmas kreditas nemokamai

pirmas kreditas nemokamaiPirmas kreditas nemokamai dažniausiai suteikiamas internetinių kredito tiekėjų kaip akcija pritraukti daugiau pastovių skolintojų. Tai vienas iš populiariausių reklamos būdų tarp dabartinių konkuruojančių kreditorių Lietuvoje.

Pirmas kreditas nemokamai turi tiek savų pliusų, tiek savų minusų. Visų pirmiausia ši paskolos rūšis reiškia, kad jums nereikės mokėti palūkanų, t.y. jums reikės grąžinti tik tą kredito sumą, kurią pasiskolinote. Tačiau nederėtų pamiršti, kad vienas iš kreditorių pasipelnymo šaltinių – delspinigiai – vistiek išlieka kaip pirmo kredito nemokamai dalis. Kitaip tariant, jei kreditas nebus grąžintas laiku, jums gali tekti mokėti netgi didesnį mokestį už tai, nei būtų reikėję mokėti už palūkanas. O turint galvoje, kad kreditą gaunate tik kelioms dienoms, o daugiausiai keliolikai dienų, jums derėtų nepamiršti šio tykančio mokesčio.

Kita vertus, pirmas kreditas nemokamai, kaip ir pirma paskola be palūkanų, iš esmės yra tapati kredito rūšis ir turi tuos pačius privalumus. Visų pirmiausia vilioja tas faktas, kad šis kreditas suteikiamas labai greitai ir dažniausiai netrunka nė vienos paros, tam, kad jį gautumėte. Tiesa sakant jei jūs neturite daug finansinių įsipareigojimų arba jūsų pajamos lengvai gali pakelti dar didesnę paskolų naštą, pirmas kreditas nemokamai suteikiamas vos per kelias minutes nuo jo paprašymo. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad kreditoriai dažniausiai tokias paskolas teikia tik tiems asmenims, kurie turi nepriekaištingą kredito istoriją, t.y. jei neturėjo problemų praeityje išsimokant įvairaus tipo paskolas.

Kaip ten bebūtų, reikėtų atsiminti ir tai, jog ši akcija galioja tik skolinantis pirmą kartą, o skolintis pirmą karta galite ne daugiau nei keletą šimtų litų, o priklausomai nuo kreditoriaus, kai kuriais atvejais net ir dar mažiau.